Męka Jezusa Chrystusa i boleści Matki Najświętszej niech będą zawsze w sercach naszych!

JUBILEUSZ 25 LECIA PROFESJI ZAKONNEJ

"WIELBI DUSZA MOJA PANA..."
Dnia 18 lipca 2021 roku, podczas Eucharystii w kaplicy Księży Pallotynów, w Ząbkowicach Śląskich - nasze siostry: s. Katarzyna Grunwald CP, s. Katarzyna Świderek CP, s. Agnieszka Kopyt CP, s. Agnieszka Skowrońska CP, obchodziły Jubileusz 25-lecia Profesji Zakonnej.
Radość uroczystości dzieliły Siostry uczestniczące w VII Kapitule Wiceprowincji Matki Bożej Częstochowskiej wraz z Matką Generalną, s. Marią Dallesandro CP, s. Ewą Kujawiak CP - III radną Generalną oraz o. Łukaszem Andrzejewskim CP - Prowincjałem oo. Pasjonistów w Polsce, jak również księża Pallotyni. Jubilatki, nieobecne wśród nas, zjednoczone jednym sercem i jedną wolą ze Zgromadzeniem, zanosiły Magnificat wdzięczności w swoich wspólnotach. Dziękujemy Wam siostry, za Waszą wierność Ukrzyżowanemu, która wypełnia codzienność...


Dom Sióstr Pasjonistek
św. Pawła od Krzyża
w Siedlcach
ul. Grabowa 16/18
08-110 Siedlce
 
Polityka prywatności
Polityka plików cookies

Bóg Ojciec powołał nas przez Ducha Świętego w Kościele, abyśmy przeżywały szczególne upodobanie do Chrystusa Ukrzyżowanego, dlatego zobowiązujemy się do wynagradzania i zanoszenia wraz z Nim próśb za naszych bliźnich. Czynimy to w postawie wdzięczność, a budując pełne siostrzanej miłości życie wspólnotowe, wypełniamy naszą misję.

Naszym charyzmatem, wyrażonym przez specjalny ślub, jest żyć pamiątką Męki Pańskiej i Boleści Matki Najświętszej, świadczyć o niej i ją głosić. To specyficzne zwrócenie się ku Męce Chrystusa czyni nas uczestniczkami Jego zbawczego dzieła.
© 2019 Siostry Pasjonistki św. Pawła od Krzyża