Męka Jezusa Chrystusa i boleści Matki Najświętszej niech będą zawsze w sercach naszych!

Chodźcie a zobaczycie....

W dniach 22-25 stycznia w naszym domu zakonnym w Siedlcach odbyły się skupienia dla dziewcząt, które u stóp Jezusa Ukrzyżowanego pragnęły  rozeznać swoje powołanie... Ten czas obfitował w prowadzenie Ducha Świętego, wspólne odczytywanie Bożej woli, ale również na wzajemnym budowaniu więzi wspólnoty z siostrami. Dziękujemy za modlitewne wsparcie, a dla dziewcząt życzymy otwartości serca na podążanie drogą osobistego powołania...
Dom Sióstr Pasjonistek
św. Pawła od Krzyża
w Siedlcach
ul. Grabowa 16/18
08-110 Siedlce
 
Polityka prywatności
Polityka plików cookies

Bóg Ojciec powołał nas przez Ducha Świętego w Kościele, abyśmy przeżywały szczególne upodobanie do Chrystusa Ukrzyżowanego, dlatego zobowiązujemy się do wynagradzania i zanoszenia wraz z Nim próśb za naszych bliźnich. Czynimy to w postawie wdzięczność, a budując pełne siostrzanej miłości życie wspólnotowe, wypełniamy naszą misję.

Naszym charyzmatem, wyrażonym przez specjalny ślub, jest żyć pamiątką Męki Pańskiej i Boleści Matki Najświętszej, świadczyć o niej i ją głosić. To specyficzne zwrócenie się ku Męce Chrystusa czyni nas uczestniczkami Jego zbawczego dzieła.
© 2019 Siostry Pasjonistki św. Pawła od Krzyża